Bóle dna miednicy
pochwica dyspareunia wulwodynia kokcygodynia
Rehabilitacja ortopedyczna
masaże lecznicze terapia manualna kinesiotaping
leczenie nietrzymania moczu
biofeedback terapia manualna FES

Godziny Otwarcia

Poniedziałek Środa Czwartek11:00 - 20:00
Wtorek Piątek9:00 - 17:00

Umawianie Wizyt

531-338-343
Zapisz się na wizytę

Nasi Specjaliści

lek. med Robert Jan Chmielewski
Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w medycynie estetycznej. Największą satysfakcję sprawia mu pomoc pacjentom w trosce o ich zdrowy wygląd i urodę. Medycyna estetyczna to nie tylko poprawianie niedoskonałości natury, czy też przeciwstawianie się procesom starzenia ale przede wszystkim sposób na życie w większym komforcie zdrowotnym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych dotyczących medycyny zdrowia i urody oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.
mgr Dorota Basista
Absolwentka II Wydziału Lekarskiego kierunek: fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest współzałożycielką Kliniki Ludzkiego Ciała. Pasjonuje się Fizjoterapią i Medycyną Estetyczną. Nieustannie uczestniczy w ogólnopolskich i międzynarodowych sympozjach i kongresach poświęconych Fizjoterapii i Medycynie Estetycznej. Jest absolwentką wielu szkoleń podyplomowych z zakresu fizjoterapii ortopedycznej, fizjoterapii dna miednicy jak również z zakresu medycyny estetycznej. Poznawanie tajników funkcjonowania ludzkiego ciała jest jej wielkim hobby - nieprzerwanie poszukuje najnowszej wiedzy i najskuteczniejszych rozwiązań medycznych dla swoich pacjentów. W HB Clinic zajmuje się fizjoterapią dna miednicy, planowaniem fizjoterapii i diagnostyką uroginekologiczną oraz wykonywaniem nielekarskich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
mgr Katarzyna Grodzicka
“Praca przy dnie miednicy daje mi dużo radości - już na studiach czułam, że będzie to moja pasja.” mgr Katarzyna Grodzicka - absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Główne zainteresowanie to terapia zespołów bólowych dna miednicy oraz nietrzymanie moczu. W HB Clinic prowadzi terapię manualną dna miednicy, biofeedback oraz fizjoterapię w schorzeniach ortopedycznych. Pozytywnie zakończyła szkolenia wewnętrzne HB Clinic z zakresu fizjoterapii dna miednicy, terapii manualnej wg. Platsmana, Kinesiology Taping. Od wielu lat trenuje siatkówkę. Mnogość urazów ortopedycznych, nietrzymanie moczu czy zespoły bólowe dna miednicy występujące u siatkarek były inspiracją do zajmowania się tymi dziedzinami fizjoterapii.
mgr Piotr Basista
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie i współzałożyciel HB CLINIC - Kliniki Rehabilitacji Dna Miednicy w Warszawie.Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń związanych z dnem miednicy, jak również w typowych schorzeniach ortopedycznych. Jego pasją są trudne przypadki, których leczenie do tej pory nie powiodło się. Ukończył wiele szkoleń poświęconych diagnostyce i terapii schorzeń związanych z dnem miednicy i dysfunkcjami ortopedycznymi. W HB Clinic diagnozuje, zleca zabiegi i prowadzi terapię. Wraz z żoną Dorotą kierują zespołem fizjoterapeutów dbając aby terapia była realizowana jak na najwyższym poziomie. Poza HB Clinic prowadzi szkolenia dla lekarzy i pacjentów dotyczące terapii dysfunkcji dna miednicy oraz publikuje w prasie medycznej.
dietetyk kliniczny Anna Ciulkin
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunku dietetyka. Moim celem jest poprawa zdrowia, samopoczucia, a także uśmiech pacjenta - to dla mnie dowód dobrze wykonanej pracy. Prywatnie uwielbiam rozwijać się i eksperymentować kulinarnie, co pozwala mi tworzyć wiele własnych przepisów. Dodatkowo wolny czas spędzam na trampolinach - to zajęcia fitness, które są moją pasją i sposobem na aktywny tryb życia.

Opinie o nas