leczenie nietrzymania moczu
biofeedback terapia manualna FES
Rehabilitacja ortopedyczna
masaże lecznicze terapia manualna kinesiotaping
Bóle dna miednicy
pochwica dyspareunia wulwodynia kokcygodynia

Godziny Otwarcia

Poniedziałek Środa Czwartek11:00 - 20:00
Wtorek Piątek9:00 - 17:00

Umawianie Wizyt

531-338-343
Zapisz się na wizytę

Nasi Specjaliści

lek. med Robert Jan Chmielewski
Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w medycynie estetycznej. Największą satysfakcję sprawia mu pomoc pacjentom w trosce o ich zdrowy wygląd i urodę. Medycyna estetyczna to nie tylko poprawianie niedoskonałości natury, czy też przeciwstawianie się procesom starzenia ale przede wszystkim sposób na życie w większym komforcie zdrowotnym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych dotyczących medycyny zdrowia i urody oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.
mgr Piotr Basista
Mgr Fizjoterapii Piotr Basista Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny (II wydział lekarski) z tytułem magistra fizjoterapii w 2006 roku. Interesuję się terapią manualną i dysfunkcjami dna miednicy. Pasjonuje go diagnozowanie trudnych i zagadkowych przypadków klinicznych. Odbył szereg szkoleń poświęconych terapii manualnej i diagnostyce narządu ruchu, jak również tematyce fizjoterapii dna miednicy. W kwietniu 2013 roku, wygłosił wykład dla pacjentów w szpitalu św. Zofii w Warszawie poświęcony rehabilitacji nietrzymania moczu. W grudniu 2014 roku wystąpił jako wykładowca na warsztatach dla fizjoterapeutów podczas konferencji neurourologicznej. Wziął również udział w dyskusji na forum z wybitnymi specjalistami urologii i ginekologii, propagując fizjoterapię dna miednicy, jako jeden z bardzo ważnych elementów leczenia pacjentów z dysfunkcjami dolnych dróg moczowych. Jest autorem licznych publikacji w kwartalniku NTM, jak również w „Przeglądzie Urologicznym” - specjalistycznym czasopiśmie dla lekarzy urologów. Jest współzałożycielem Kliniki Ludzkiego Ciała Specjalizującej się w rehabilitacji dna miednicy.
mgr Dorota Basista
Absolwentka II Wydziału Lekarskiego kierunek: fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest współzałożycielką Kliniki Ludzkiego Ciała. Pasjonuje się Fizjoterapią i Medycyną Estetyczną. Nieustannie uczestniczy w ogólnopolskich i międzynarodowych sympozjach i kongresach poświęconych Fizjoterapii i Medycynie Estetycznej. Jest absolwentką wielu szkoleń podyplomowych z zakresu fizjoterapii ortopedycznej, fizjoterapii dna miednicy jak również z zakresu medycyny estetycznej. Poznawanie tajników funkcjonowania ludzkiego ciała jest jej wielkim hobby - nieprzerwanie poszukuje najnowszej wiedzy i najskuteczniejszych rozwiązań medycznych dla swoich pacjentów. W HB Clinic zajmuje się fizjoterapią dna miednicy, planowaniem fizjoterapii i diagnostyką uroginekologiczną oraz wykonywaniem nielekarskich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
mgr Katarzyna Grodzicka
“Praca przy dnie miednicy daje mi dużo radości - już na studiach czułam, że będzie to moja pasja.” mgr Katarzyna Grodzicka - absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Główne zainteresowanie to terapia zespołów bólowych dna miednicy oraz nietrzymanie moczu. W HB Clinic prowadzi terapię manualną dna miednicy, biofeedback oraz fizjoterapię w schorzeniach ortopedycznych. Pozytywnie zakończyła szkolenia wewnętrzne HB Clinic z zakresu fizjoterapii dna miednicy, terapii manualnej wg. Platsmana, Kinesiology Taping. Od wielu lat trenuje siatkówkę. Mnogość urazów ortopedycznych, nietrzymanie moczu czy zespoły bólowe dna miednicy występujące u siatkarek były inspiracją do zajmowania się tymi dziedzinami fizjoterapii.

Opinie o nas